® īpašās virsmas

Pulēšana ir visizplatītākais virsmas apstrādes veids, bet papildus tam Technistone piedāvā materiālus, kas apstrādāti arī dažādos citos veidos: antiķētus, matētus, slīpētus, plēstus, bučardētus.

  • Pulēta virsma  Pulētas virsmas ir vispopulārākās, jo šādā veidā tiek panākta vislielākā spīduma pakāpe. Pulēta virsma mākslīgā apgaismojumā piešķir spožu akcentu interjeram, un šo virsmu ir ārkārtīgi viegli kopt. To nav nepieciešams impregnēt.
  • Antiķēta virsma  Antiķēta virsma rada ļoti patīkamas sajūtas, tai pieskaroties. Tā ir pa pusei matēta un nevainojami iederas izsmalcinātos interjeros.
  • Matēta virsma  Matētas virsma ir relatīvi jauns un moderns virsmu apstrādes veids, kam raksturīga graudaina tekstūra un zems spīduma līmenis. Pieskaroties tā šķiet silta - gandrīz kā āda, tādēļ lieliski iederas mājīgos, ģimenēm radītos interjeros.
  • Slīpēta virsma Slīpēta virsma pieskaroties šķiet patīkami gluda. Tai ir vizsemākais spīduma līmenis. Tās galvenā priekšrocība ir neslīdīga virsmas struktūra, kas to padara ļoti piemērotu sabiedriskām ēkām.
  • Plēsta virsma  Plēstai virsmai ir nelīdzena, trīsdimensionāla struktūra, kas rada ļoti dabisku iespaidu. Tā ir vieglāk kopjama nekā slīpēta virsma, un tai piemīt neliels spīduma līmenis. Ieteicama dažādos interjeros, kuros iederas šis elegantais akcents.
  • Bučardēta virsma Īpatnēja, rupja virsma, kuras struktūrā izceļas punktveida grebumiņi. Radīta moderniem interjeriem, kuros būtisks ir dabisks izskats un akmens nespīdīgums. Lai saglabātu visas kvarcam raksturīgās īpašības, ļoti svarīga ir virsmu impregnēšana un regulāra kopšana.

Īpašās virsmas ir piemērotas dažādiem pielietojuma veidiem interjerā: piemēram, kā virtuves virsmas, vannas istabas virsmas, apšuvumi, flīzes, palodzes, u.c. Lūdzu ņemiet vērā, ka īpašās virsmas nepieciešams impregnēt. Impregnēšanai izstrādāti vairāki specifiski līdzekļi, piemēram: TS Protection (Technistone), Idea Gold (Bellinzoni), Idea Dark (Bellinzoni), Fila MP/90 (Fila), Fila StonePlus (Fila), Nanoinduro (GF Chemie), kā arī citi produkti ar līdzīgu sastāvu.

Produktus iespējams iegādāties, rakstot: valdis@erlanda.lv.

polished antiq 2
 matt en  honed
 slate en  bras en